Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вона жила нами". Донька загиблої пасажирки літака МАУ прилетіла з Ірану, аби дочекатися тіла мами

До Ірану жінка літала до доньки на свята, а того фатального дня поверталася додому.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з родичами загиблих українців в авіакатастрофі поблизу Тегерана. Спеціально на цю зустріч з Ірану прилетіла Альона Арам - донька однієї з пасажирок. У Києві хоче дочекатися тіло матері, аби поховати, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Уже тиждень у "Борисполі" не приймають літаків з Тегерана. Їдуть до України транзитом – через сусідні з Іраном країни.

Альона Арам приїхала з чоловіком і чотирирічним сином. Прилетіла до Києва, аби дочекатись тіло мами. Малюку про смерть бабусі батьки не сказали. Альона тут же йде до маленького меморіалу, який одразу після катастрофи зробили в аеропорту. Між портретів у рамках біля свічок і світлина Ольги Коб'юк - мами Альони.

Дівчина живе в Тегерані, а її мати Ольга мешкала в Києві. На новорічні свята поїхала до доньки. Ользі Коб'юк був 61 рік. На свій вік, каже донька, мама не мала вигляду. Працювала бухгалтером, мала купу друзів, але жила для доньки і її родини. "Вона жила нами: онуком, мною, моїм чоловіком. Вона нас підтримувала у всьому", - каже жінка.

Восьмого січня після новорічних свят Ольга поверталася до Києва. Альона каже, що відпускала маму з легким серцем. Провела до реєстрації і поїхала додому, а там відкрила стрічку новин. "Було відчуття, що помилка, що, можливо, вижили, що вони там не загинули, що зараз зателефонують і скажуть, що це не цей літак", - згадує Альона Арам.

Рівно за тиждень після того, як в Ірані збили український літак МАУ, президент Зеленський зустрівся з рідними українців, що загинули. Зустріч за зачиненими дверима тривала трохи більше години. 

Після зустрічі спілкуватися з ТСН готова тільки Альона Арам. Розповідає: побачила, що вона не одна в своєму горі. Почула обіцянку, що Україна допоможе поховати всіх, хто розбився в тому літаку. Для себе дівчина вже вирішила, що ховати маму буде в рідному Києві. "Я хочу, щоб мама була на рідній землі, на Батьківщині", - каже донька загиблої пасажирки

Тіла усіх загиблих мають ідентифікувати і привезти до України вже наприкінці цього тижня або на початку наступного.

Тим часом в аеропорту "Бориспіль" щодня розростається імпровізований меморіал. Сюди несуть не лише квіти, а й солодощі. Поряд з портретами українців вішають світлини пасажирів іранського походження.

Кореспондентка ТСН Мар'яна Бухан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції