"Вони гидують". У Львові з ресторану вивели хворого на ДЦП переселенця

Хлопець вважає себе тягарем для суспільства і не тримає зла на заклад. 

Офіціанту хлопець, який чекав на журналістку та розмовляв телефоном, здався підозрілим, і він вказав йому на двері.  Сам Роман стверджує, що не тримає зла на заклад  і відчуває себе тягарем для суспільства.

"Телефоном розмовляю. Мене чоловік ззаду хапає і тягне… Виводить з ресторану. Я не ходжу по ресторанах, бо розумію, що є бридким. Вони гидують. Але ж мене запросили на зустріч... Я себе звинувачую, хоча це й не я виклав в Інтернет... Я не хочу жити, бо я є тягарем у суспільстві", – розповів Роман Кисляк Телеканалу "24".

Хворому на ДЦП хлопцю довелося чекати на зустріч біля дверей закладу. Інцидент трапився ще 6-го лютого. Адміністрація закладу вибачилася перед Романом Кисляком на своїй сторінці у соціальній мережі.

 

Адміністрація та команда ресторану Vapiano Lviv приносить свої вибачення Роману Кисляку за прикрий випадок, який мав міс...

Опубликовано Vapiano Lviv 6 февраля 2016 г.

Прояснити ситуацію намагався і директор мережі ресторанів Володимир Гавришевський.

"Він йому (офіціантові – Ред.) здався на дивну людину, яка поводилась не так, як усі. Це проблема нашого суспільства, що ми на людей, які поводяться не так, як усі, реагуємо по-різному… З розмови з офіціантом, він його не штовхав. На камері видно, що він поклав йому руку на спину і проводив до виходу", – наголосив Гавришевський.

При цьому, надавати запис відео з камер спостереження заклад збирається тільки з погодження інших клієнтів, які перебували у приміщенні.

Нагадаємо, нещодавно у Росії спалахнув скандал через сестру супермоделі Наталі Водянової, яку виштурхали з кафе. Директор кафе агресивно вимагав від дівчини із диагнозом аутизм залишити заклад, погрожуючи кинути її до психлікарні та закрити у підвалі. Мовляв, дівчина своєю поведінкою розлякала усіх клієнтів, яких у кафе практично не було.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: