Вони не хочуть крові. Адвокат потерпілого у ДТП із Шуфричем розповів деталі справи

Захисника і слідчого поки що не пускають до Мельниченка, якого досі ще не визнали потерпілим офіційно.

Родина Олексія Мельниченка, який постраждав у ДТП з сином нардепа Нестором Шуфричем-молодшим, зараз визначається з розміром моральної компенсації, проте "не хоче крові".

Про це ТСН.ua розповів адвокат потерпілого В'ячеслав Лисенко.

ВідеоЧоловік, якого збив на "зебрі " Шуфрич-молодший, скаржиться на часткову втрату пам’яті

"Для них головне, щоб Олексій отримав повну моральну і матеріальну допомогу, а саме, щоб було відновлено його здоров'я і він отримав моральне відшкодування. Яке саме - вони визначаться. Зараз вони поки що не сформулювали, вони думають. Суми залежать від кожної конкретної людини, бо кожен має свій рівень можливостей і забаганок. І це залежить від совісті і здорового глузду", - зауважив адвокат.

Лисенко повідомив, що зустрічався із самим винуватцем аварії та його адвокатами для визначення їхньої правової позиції.

ВідеоКиївська прокуратура у суді спробує оскаржити запобіжний захід для молодшого Шуфрича

"Тут може бути три правові позиції: або вони визнають свою провину, або визнають її частково, або не визнають зовсім. У цьому випадку вони повністю її визнають і роблять усе можливе, щоб нівелювати наслідки того трагічного випадку", - розповів адвокат, зауваживши, що сам Шуфрич-молодший поводиться чемно і негонористо.

Також Лисенко наголосив, що Шуфричі повністю опікуються лікуванням Мельниченка.

"Мельниченком займаються виключно ізраїльські лікарі. До нього приїздив реаніматолог з тель-авівської клініки, який входить до десятки найкращих реаніматологів світу. Ви можете собі уявити, що зробив винуватець для того, щоб людина відклала всі свої операції і прилетіла на тиждень до Києва, і скільки це коштує", - зауважив Лисенко, додавши, що йому невідомо, скільки грошей Шуфричи витратили на це.

Зараз до Мельниченка поки що не пускають нікого, крім родичів. Проте, за словами лікарів, вже за 3-4 дні потерпілий зможе брати участь у слідчих діях. Зокрема, слідчому необхідно офіційно визнати його потерпілим у ДТП.

Нагадаємо, що 26 серпня син народного депутата Нестора Шуфрича безпосередньо на пішохідному переході збив перехожого. ДТП було скоєно на автомобілі марки Bentley, який синові депутата не належав, а був наданий для знімань кліпу його товариша, реп-виконавця, відомого під сценічним ім'ям Pabl.A на парковці клубу FreeДом.

Для допомоги потерпілому нардеп забезпечив приїзд ізраїльських медиків. Їм вдалося вивести постраждалого в ДТП з Шуфричем-молодшим Олексія Мельниченка з категорії важких хворих. Він дихає самостійно, спілкується з лікарями і близькими, показує "ок" і усміхається.

8 вересня під час прес-конференції лікарі повідомили, що стан Мельниченка непроблематичний, але він частково втратив пам'ять. Зараз лікарі відновлюють ланцюжок пам'яті та обіцяють, що після тривалої реабілітації він стане повністю "звичайною людиною".

Залиште свій коментар