"Вони повернуться, бо ми - родина": Зеленський про мешканців Криму і Донбасу

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
1425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вони повернуться, бо ми - родина": Зеленський про мешканців Криму і Донбасу

Фото: Associated Press

Україна бореться за своїх громадян, наголосив президент.

Україна бореться за людей, які перебувають в анексованому Криму та окупованих територіях Донецької і Луганської областей. 

Про це він заявив у своїй промові під час параду до 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня. 

"Ми боремось за своїх людей там, бо можна тимчасово окупувати територію, але неможливо окупувати любов людей до України. Можна створити безвихідь і змусити отримувати паспорти, але не можна паспортизувати їхні українські серця", - сказав президент. 

Він вважає, що деякі мешканці окупованих територій, на жаль, боятьст про це говорити. Утім, це не означає, що вони бояться думати про це, наголосив Зеленський.

"Вони повернуться, бо ми - родина. Єдине, що може нас розділяти, - це щедро накритий стіл, де ми разом обов’язково піднімемо тост за те, що ми стали сильною країною. Ми робимо багато речей вперше, щоб час, коли Україна була великою країною, був не останнім, і щоб часи, коли Крим і Донбас не були окуповані, також не були останніми", - зауважив він у своїй промові. 

Нагадаємо, 24 серпня, у 30-ту річницю незалежності України, у центрі Києва, на вулицях Хрещатик та Майдані Незалежності, відбувається святковий парад Збройних сил України. Подія розпочалася о 9:30, стежити за парадом можна онлайн.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
1425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація