ВООЗ: досвід України у боротьбі з грипом буде корисним для інших країн

Досвід України допоможе поліпшити реагування інших країн на цей грип.

Керівник групи експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я Юкка Пуккіла підкреслює, що досвід України у боротьбі з епідемією грипу А/H1N1 буде корисним для інших країн.

Як повідомили у Головній службі інформаційної політики Секретаріату президента України, про це він сказав під час зустрічі експертів ВООЗ з главою держави Віктором Ющенком.

"Ці результати важливі не лише для України. Зараз усі погляди прикуті до вашої країни. Досвід України допоможе поліпшити реагування інших країн на цей грип", - сказав Пуккіла.

Місія ВООЗ прибула до Києва 2 листопада на запрошення української сторони для оцінки епідеміологічної ситуації щодо захворювання на грип у нашій країні. До складу делегації входять досвідчені епідеміологи, вірусологи та інфекціоністи.

У зустрічі взяли участь керівник місії ВООЗ, начальник Відділу готовності та реагування на стихійні лиха Європейського регіонального бюро ВООЗ Пуккіла, експерт ВООЗ, спеціаліст з інтенсивної терапії Королівського госпіталю Лейсестера Саймон Мердел, координатор системи ООН в Україні, постійний представник ПРООН в Україні Олів`є Адам, представник ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо і керівник Бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич.

Нагадаємо, в Україні підтверджено 65 випадків захворювання на "каліфорнійський" грип.

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець.

Згідно з повідомленням, від цього вірусу померли 14 осіб.

Всього через епідемію грипу та ГРЗ померли 155 громадян, зокрема, 10 вагітних жінок та 4 дітей.

Загалом в Україні захворіли 969 тисяч осіб. За інформацією МОЗ, кількість людей, які звернулися за добу за медичною допомогою набагато зменшилася.

Читайте також:

В Україні підтвердили 65 випадків свинячого грипу

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

 

ВідеоВООЗ: досвід України допоможе іншим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: