ВООЗ: Україна на порозі другої хвилі епідемії грипу

З початку епідемії було зареєстровано 2,3 млн випадків захворювання, втім, більшість українців залишається чутливою до грипу.

Всесвітня організація охорони здоров'я констатує, що Україна знаходиться на порозі другої хвилі епідемії грипу, наслідки якої можуть бути більш серйозними, ніж першої. Про це повідомив на прес-конференції глава Бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич.

Зокрема, Поканевич заявив, що у зв'язку з епідемічною ситуацією у світі і в Україні, а також хвилеподібним характером епідемії, можна говорити про те, що Україна стоїть на порозі другої хвилі епідемії. "Більшість населення України залишається чутливою до грипу. Ми говоримо про другу хвилю, яка, можливо, зараз вже й починається. Тому вплив другої хвилі може бути великим", - підкреслив він.

Поканевич також повідомив, що, за офіційною статистикою Міністерства охорони здоров'я, з початку епідемії зареєстровано 2 млн 328 тисяч випадків захворювання на грип та ГРВІ, з них 69 тисяч - за останню добу. Кількість летальних результатів вже досягла 479 людей.

Також, за словами Поканевича, грип А/Н1N1 зараз є домінуючим у світі і в Україні, його особливість в тому, що хвилі епідемії можуть бути і наприкінці весни, і влітку.

Нагадаємо, за даними Мінохоронздоров'я України, за станом на 10 грудня епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ було перевищено в шести областях України.

Читайте також:

На Дніпропетровщині 11 дітей захворіли на свинячий грип

Медики переоцінили небезпеку свинячого грипу А/H1N1

На Донеччині через епідемію грипу закрито 130 шкіл

На грип в Україні перехворіли два мільйони людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: