ВООЗ: в Україні неправильно порахували жертв свинячого грипу

На переконання міжнародних експертів, від свинячого грипу в Україні померли більше людей, ніж говорить офіційна статистика.

Статистика щодо кількості померлих від свинячого грипу A/H1N1 в Україні помилкова, заявили представники Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Нагадаємо, за офіційними даними, на свинячий грип в Україні захворіли 65 людей, померли від цього вірусу - 14. В той же час, всього за час епідемії грипу на цю недугу та ГРВЗ захворіли понад мільйон українців, а померли - 174 людини.

Разом із тим, експерти ВООЗ натякнули, що жертв свинячого грипу може насправді бути більше. За словами спостерігачів, досвід спостереження за поширенням недуги в інших країнах свідчить, що вірус свинячого грипу відразу починає домінувати над іншими.

Щоправда, за їхніми словами, в деяких випадках хвороба може проходити без ускладнень, і тому немає потреби звертатися до лікаря.

Раніше експерти ВООЗ, нагадаємо, заявляли, що в більшості випадків свинячий грип у хворих проходить без ускладнень і навіть не потребує спеціального лікування.

Читайте також:

Кількість хворих на грип в Україні перевищила мільйон

ВООЗ: досвід України у боротьбі з грипом буде корисним для інших країн

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: