Ворог зосереджує зусилля на напрямках Херсон – Миколаїв та Херсон – Кривий Ріг - Генштаб про ситуацію на Південнобузькому напрямку

Ворог зосереджує зусилля на напрямках Херсон – Миколаїв та Херсон – Кривий Ріг - Генштаб про ситуацію на Південнобузькому напрямку

Фото: Associated Press

Окупанти нарощують підрозділи реактивної та ствольної артилерії.

На Південнобузькому напрямку угруповання противника основні зусилля зосереджує на напрямках Херсон – Миколаїв та Херсон – Кривий Ріг.

Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Ворог у результаті штурмових дій закріпився в районі населеного пункту Таврійське, намагається здійснювати вогневе ураження по позиціях наших військ у районах населених пунктів Олександрівка і Нова Зоря. У районах населених пунктів Станіслав та Молодецьке нарощує підрозділи реактивної та ствольної артилерії.

З метою коригування та оцінки результатів вогневого ураження ворог провів повітряну розвідку в районі населеного пункту Затока.

Нагадаємо, що радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив погані новини для Росії, яка розпочала війну проти України. Після зустрічі міністрів оборони 40 країн обсяг, швидкість, логістика та розширена номенклатура постачання зброї для України суттєво посилюється.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація