Ворогом української преси №1 назвали генпрокурора Медведька

У Міжнародний день свободи преси в Україні склали рейтинг чиновників, які особливо відзначилися в питанні утисків журналістів.

У понеділок, 3 травня, у світі відзначається Міжнародний день свободи преси. В Києві на прес-конференції "Свобода слова в Україні. Вороги преси-2009" назвуть імена чиновників, які особливо відзначилися в питанні утисків журналістів.

Першим номером цієї малопрестижної номінації став генеральний прокурор Олександр Медведько, повідомив голова правління міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна" Костянтин Квурт.

"Генпрокурор Медведько - один із ворогів преси, він там на першому місці вийде", - зазначив Квурт.

Він додав, що від нової української влади навряд чи варто чекати на прогрес у питанні свободи слова.

"Є така річ, як енергетика. І ця енергетика, яка виходить від нової адміністрації, говорить про те, що їм це зайве - така річ, як свобода преси та шанобливе ставлення до журналістів. Вітається те, що постфактум вони обіцяли розслідувати випадки насильства проти журналістів, але ми ще побачимо, до чого призведуть ці розслідування, бо всі резонансні справи, які були до того, не розслідувалися Генеральною прокуратурою", - сказав Квурт.

Нагадаємо, нещодавно "Репортери без кордонів" оприлюднили відкритого листа до президента Віктора Януковича, в якому заявили про утиски журналістів в Україні.

Зокрема, міжнародну організацію турбує те, що частина журналістів не змогла потрапити 22 квітня на прес-конференцію президентів України і Росії в Харкові.

Читайте також:

Складено десятку "душителів української журналістики"

"Репортери без кордонів" констатували погіршення свободи слова після обрання Януковича

Янукович пообіцяв віддати комітет зі свободи слова опозиції

Білоруським журналістам заборонили називатися "пресою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: