Ворожки: Лозінський втік до Німеччини

Три ворожки, яких опитали щодо місця перебування скандального політика, одноголосно сказали, що він зараз у якомусь із немецьких міст.

Екс-депутат Верховної ради Віктор Лозінський, якого підозрюють у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, може перебувати в Німеччині.

Про це одноголосно заявили три ворожки, до яких звернулися кореспонденти "Газеты по-киевски". Журналісти прийшли до них із фото Лозінського та легендою про те, що в них зник залицяльник, з яким тривалий час велася переписка.

"Жодна з провидиць не побачила Лозінського в Ізраїлі, зате все вказали на Європу, а якщо конкретніше - на Німеччину", - відзначає газета.

"Він точно не в Києві та навіть не в Україні. Зараз ця людина в Європі, в Німеччині. Точну назву міста не скажу. Але не потрібен він тобі, й не шукай, клопоту не оберешся", - сказала ворожка Світлана, подивившись на фотографію  Лозінського.

Друга ворожка, Зинаїда Григорівна, яка приймає відвідувачів у приватному секторі на Солом'янці, вказала те саме місце. Поглянувши на фото Лозінського, ворожка сказала: "Хоча це найбільш непоганий варіант, і гроші в нього є, і робота. Але зараз проблеми в сім'ї. І він сам в темній стороні. Не шукай його, не треба. А перебуває ця людина зараз не в Україні і не в Росії, а в Німеччині. І він вже не повернеться".

Ворожка Рита, яка приймає в хрущовці в п'ятиповерхівці в районі Академмістечка відповіла: "Виїхав він. Далеко виїхав. Проблеми почалися, ось він і виїхав".

"Живий. Але він не в Києві й не в Ізраїлі. Десь в Європі. Бачиш карта - далека дорога. Чи то в Німеччині. Чи то в Австрії. Точно не скажу", - сказала ворожка, дивлячись на карти.

Нагадаємо, раніше з'явилися непідтверджені дані про те, що Лозінський переховується в Ізраїлі. Україна вже звернулася до ізраїльської сторони із запитом про перебування там Лозінського та його можливої екстрадиції. Втім, Ізраїль не підтвердив факту перебування в себе розшукуваного екс-депутата.

Генпрокуратура також розробляє версію про те, що Лозінський перебуває в Україні, і йому допомагають друзі-народні депутати.

Лозінського розшукують за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. У липні екс-БЮТівця позбавили депутатських повноважень і оголосили у розшук, але він зник.

Читайте також:

ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

Україна гальмує слідство у справі Лозінського

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Лозінський ухилився від двох засідок в Нікополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: