Восени на Україну чекає друга хвиля фінансової кризи

Спеціалісти вважають, що початок передвиборчої кампанії, зовнішні борги та дефіцит бюджету призведуть до посилення кризи.

В Україну насувається друга хвиля фінансової кризи.

Передвісниками економічних неприємностей називають величезні зовнішні борги, неповернення кредитів і початок президентської кампанії.

За словами економіста інвестиційної компанії Astrum Investment Management Олексія Блінова, восени передбачається осінній обвал гривні, ступор банківської системи, зростання безробіття, рекордний дефіцит бюджету.

До того ж, світові ринки, де раніше українська металургія заробляла десятки мільярдів доларів на рік, все ще закриті для вітчизняної промисловості. Темпи падіння виробництва катастрофічні - 32%. Втрата ВВП - 20%.

У травневому дослідженні, присвяченому вірогідності чергової хвилі фінансової кризи, аналітики міжнародної аналітичної компанії Citigroup Global Markets поставили Україну до списку найбільш уразливих у фінансовому плані країн світу, додавши, що вона входить до групи ризику з п'яти держав.

Експерти ж німецького видання Business New Europe вважають, що падіння реального сектора економіки східноєвропейських країн може привести до другої хвилі кризи і в банківській системі - через зростання об'ємів безнадійних кредитів. Серед держав, де такий сценарій найбільш вірогідний німецькі фахівці називають Україну, Казахстан і Білорусь.

Читайте також:

Голим забігом відзначила закінчення кризи львівська молодь

Число мільйонерів у світі скоротилося на 15 відсотків за рік

Більш ніж 70% українців - бідні

Тимошенко: криза в Україні буде ще мінімум півтора року 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: