Восени в українську армію підуть 26,6 тис. призовників

20 тис. осіб буде призвано до Збройних сил, 5,5 тис. - до внутрішніх військ МВС, 1,1 тис. - до Державної спеціальної служби транспорту. На проведення призову виділять 1,7 млн грн.

В Україні у ході осінньої призовної кампанії у жовтні - листопаді 2011 року на строкову службу в армію

буде призвано 26,6 тис. громадян. Відповідну постанову оприлюднила прес-служба Кабміну.

Згідно з документом, 20 тис. осіб буде призвано до Збройних сил, 5,5 тис. - до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, 1,1 тис. - до Державної спеціальної служби транспорту. Обсяг видатків на проведення призову становитиме 1 млн 715,7 тис. грн.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ і Міністерству інфраструктури до 1 жовтня перерахувати кошти Міністерству оборони за перевезення та харчування громадян України, призваних на строкову військову службу до внутрішніх військ МВС та Державної спеціальної служби транспорту, в сумі 894 тис. 520 грн та 178 тис. 904 грн відповідно.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням осіннього призову.

Нагадаємо, начальник українського Генштабу Григорій Педченко прогнозує, що Збройні сили України до 2015 року вийдуть на заплановані показники у 80-90% із комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Читайте також:

Під Харковом солдата тяжко поранили з кулемета БТР

20% українців вступають до вишів, щоб уникнути служби в армії

Українську армію таки переведуть на контракт до 2015 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: