Восьмеро перебувають у лікарні. У "Феофанії"  розповіли про стан звільнених з полону українців

Дата публікації
Перегляди
3453
Восьмеро перебувають у лікарні. У "Феофанії"  розповіли про стан звільнених з полону українців

УНІАН

Жоден з них не потребує реанімаційних заходів, наголосив лікар.

Ігор Семенів - головний лікар "Феофанії", куди відвезли на обстеження звільнених з російського полону українських бранців, розповів про їхній стан.

За його словами, з 11 людей, яких привезли після обміну в суботу, 7 вересня, в медустанові перебувають восьмеро.

"У нас перебуває вісім людей, які поступили в суботу, та вісім родичів", - сказав він під час брифінгу 9 вересня, який транслював ТСН.

Він додав, що не може називати діагнозів, однак один зі звільнених – Станіслав Клих, переведений до спецвідділення. В амбулаторному режимі до лікарні приходить Роман Сущенко. 

"Один переведений у спецвідділення військового госпіталю, це Станіслав Клих. Він потребує спеціалізованого відділення допомоги", - сказав Семенів, додавши, що за профілем такої допомоги у "Феофанії" йому надати не могли.

Олег Сенцов від перебування у медзакладі відмовився, однак телефоном тримає контакт з лікарем. Він попросив обстежити його маму.

"Він попросив допомогти його матері, очікуємо і госпіталізуємо. З тим, щоб надати медичну допомогу,  Те, що вона пережила, очевидно, спровокувало загострення захворювань", - наголосив він.

Також головний лікар відзначив, що жоден з українців, яких оглядали лікарі, не перебуває у вкрай важкому стані. 

"Ви знаєте, я вам можу сказати, що вкрай важких немає, крайніх станів  немає. Дехто в доброму стані, дехто в задовільному, дехто в не зовсім задовільному. Крайнє важких немає, тих, хто потребує реанімаційних заходів чи перебування у відділенні інтенсивної терапії", - підсумував Семенів.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35". Літак з українськими бранцями приземлився у столичному аеропорту "Бориспіль", де на нього чекали рідні та близькі, журналісти і президент України Володимир Зеленський. Серед українців, які повернулися додому – Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Микола Карпюк, українські моряки, захоплені росіянами у Керченській протоці та інші. Повний список усіх 35 звільнених українців - дивіться за посиланням

Натомість літак з росіянами був направлений до московського аеропорту "Внуково". Серед осіб, яких в рамках обміну направили до Москви, були серед інших колишній зенітник "ДНР" Володимир Цемах та звинувачений у держзраді керівник "РИА Новости Україна"  Кирило Вишинський. Цемаха, який є фігурантом справи про збиття рейсу MH17, перед обміном допитали голландські слідчі

Повний список, тих, кого Україна віддала Росії задля повернення своїх бранців, дивіться тут. 

 

Наступна публікація