Войцеховський подався у фермери і поскаржився, що не контролює свої будівництва

Войцеховський подався у фермери і поскаржився, що не контролює свої будівництва

Войцеховський подався у фермери і поскаржився, що не контролює свої будівництва

Фото: InfoResist

Бізнесмен стверджує, що нікуди не тікав. 

Одіозний київський забудовник Анатолій Войцеховський вперше дав ексклюзивне інтерв'ю програмі "Гроші", в якому заявив про рейдерське захоплення близько десятка своїх будівництв.

У телефонному коментарі він звинуватив у рейдерстві громадську організацію, за якою нібито стоїть нардеп Борислав Береза. Йдеться про ЖК "Перлина Троєщини".

"Можу сказати одне. Загалом "Перлину Троєщини" вже у мене віджали… Якась громадська організація. Кажуть, що за цим стоїть Борислав Береза. ЖК "Маргарита" рейдери відібрали. Там Стрілець Дмитро, а хто за ним стоїть... Я думаю, що це теж пов'язано з КМДА, тому що вони наїхали і на "Маргариту" і на "Мозаїку". Я не контролюю "Перлину Троєщини", я не контролюю "Маргариту". Я зараз нічого не контролюю, але коли я був, до того як мене почали залучати - у мене було близько 10 будівництв. Зараз я вже нічого не контролюю", - пояснив він.

Ексклюзивне інтерв'ю Грошей зі скандальним забудовником Анатолієм Войцеховским

Ексклюзивне інтерв'ю Грошей зі скандальним забудовником Анатолієм Войцеховским

Войцеховський наголосив, що не збирається воювати за відібрані ЖК, а наразі займається сільським господарством.

"У мене немає планів. Вони самі зариються, вони самі захлинуться. Вони намагаються віджати у інвесторів квартири. Ці інвестори їх самі і поховають. Я нічого не роблю для цього, я не піарюся, я ні з ким не воюю і інтерв'ю не даю -  ні вам, ні іншим. Займаюся сільським господарством... Вони самі не планували, щоб я побіг. Я їздив і за кордон, їздив і в Польщі, там намагався відкрити, якісь питання вирішувати. Я не побіжу, я на місці", - додав він.

Забудовник упевнений, що отримає виправдувальний вирок і поверне собі своє власне майно. Натомість будівництва йому вже фактично не належать.

"Мою особисту повернуть. А будівництва - вони вже не мої, що б ви розуміли. На будівництвах сьогодні керують інвестори або рейдери там захоплюють, я думаю, відіжмуть все", - додав він.

Войцеховський заявив, що не вважає себе аферистом і нікого не боїться. Мовляв, люди отримали всі квартири, які були реалізовані без подвійних продажів.

"Так чи інакше близько 10 тисяч квартир, які за 15 років були залучені і не було ні подвійних продажів, нікого не кинули. Я їжджу без охорони, я нікого не боюся, я нікого не кидав. Я по життю заробляю гроші нормально без всяких афер. Я переповнений обуренням. Але я маленький українець, я воювати не буду - ну прикро - не прикро це вже друге питання", - резюмував він. 

Нагадаємо, ГПУ повідомила про підозру Войцеховському 15 липня. Забудовника звинувачують в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах. ГПУ об'єднала всі 46 виробництв проти Войцеховського з 2012 року в одну.

Через будівельну аферу Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир і грошей — це вшестеро більше, ніж інвесторів піраміди "Еліта-центр".

За Войцеховського було сплачено заставу в 14 млн грн, 27 липня він вийшов на свободу.

Як заявила речник генпрокурора України Лариса Сарган, Войцеховський перебуває в межах України та співпрацює за слідством.

Повʼязані теми:

Наступна публікація