Воєнний стан на Харківщині: правила перетину кордону для росіян не змінилися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як саме потрібно діяти – прикордонникам ще ніхто з Києва не розповів.

Воєнний стан на кордоні з Росією потроху починає відчуватися на Слобожанщині. Прикордонники перейшли на посилений режим несення служби: збільшили кількість патрулів та посилили наряди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У пункті пропуску "Гоптівка" ані громадяни України, а ні росіяни, що в’їжджають до нас, жодних ускладнень поки що не помітили – хіба що огляд триває трохи довше, ніж звичайно. "Чудово пропускають, російський кордон вільно пропускав також, без заморочок, нічого. Сьогодні більш прискіпливий ручний догляд, перевіряли всіх. Це було довго, ручну поклажу перевіряли вручну", - розповів один із мандрівників.

ВідеоЧи відчули воєнний стан на Харківських пунктах пропуску

Воєнний стан на кордоні з Росією, Придністров'ям та в акваторії Азовського моря. Прикордонники перейшли на посилений режим несення служби. Громадян Росії, які їдуть в Україну, ретельніше перевірятимуть, а за необхідності – проводитимуть додатковий контроль. 

Чи відчули воєнний стан на Харківських пунктах пропуску

Від опівночі кордон у "Гоптівці" перетнули більше сотні росіян, поки що до жодного з них претензій у прикордонників не виникло, але силовики запевняють, що до жителів країни-агресора тепер придивляються уважніше. "Здійснюється опитування осіб, які потрапляють до групи ризику. В тому числі, це громадяни РФ. А також здійснюється поглиблена перевірка транспортних засобів", - розповів речник східного регіонального управління ДПСУ Оксана Іванець.

Нині прикордонники Харківщини очікують на розпорядження з Києва щодо режиму пропуску громадян Російської Федерації в умовах воєнного стану. Поки що, кажуть, правила в'їзду для росіян не змінилися.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Воєнний стан. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції