Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Воєнний стан не вплине на жодну цивільну особу - Порошенко

Основною метою є посилення ЗСУ.

Воєнний стан в Україні, проголошений після обстрілу і захоплення російськими прикордонниками українських військових суден, не торкнеться жодної цивільної особи. 

Про це під час наради заявив президент України Петро Порошенко.

"Хочу ще раз наголосити – жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться. Разом з тим ми скористаємось можливостями, які надає введений воєнний стан для посилення можливості ЗСУ для відсічі російської агресії", - сказав він.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що розгорнуто пункти управління і створено координаційний центр із взаємодії з органами державної виконавчої влади та військовим командуванням. Один центр займатиметься військово-політичним керівництвом, другий - управлінням забезпечення озброєнням і військовою технікою, третій – управлінням забезпечення матеріальними запасами.

"Крім того, на сьогодні ми проводимо роботу із поповнення всіх видів запасів, а також організували взаємодію із підприємствами "Укроборонпрому", іншими підприємствами щодо прискорення постачання озброєння і техніки до Збройних Сил України", - сказав голова Міноборони.

Голова Генерального штабу Віктор Муженко доповів, що від 26 листопада відбуваються заходи з приведення у бойову готовність військових частин і з'єднань Збройних сил.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявивив, що в областях стабільна ситуація із забезпеченям порядку і недопущенням дестабілізації.

"В цілому ситуація нормальна. Викликає занепокоєння ситуація в Одесі. Було два інциденти: з нападом на одного з політиків і зіткнення з молодиками, які намагалися захопити один із будмайданчиків. Затримано 17 осіб", - сказав він.

ВідеоКонфіскація майна під час воєнного стану заборонена, поки не ухвалено механізм його вилучення

Будь-яке приватне рухоме чи нерухоме майно примусово відбирати у людей представникам влади, принаймні, поки що заборонено. Так у Верховному суді роз'яснили статтю про конфіскацію закону "Про правовий режим воєнного стану". Заборона на вилучення майна діятиме поки не ухвалять сам механізм конфіскації.

Конфіскація майна під час воєнного стану заборонена, поки не ухвалено механізм його вилучення

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції