Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Воєнний стан в Україні. ЗСУ розпочали збори резерву першої черги

Там обіцяють, що військові повернуться додому до Різдва 25 грудня.

3 грудня у навчальних центрах Збройних сил України розпочали збори оперативного резерву першої черги.

Про це йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ на сторінці у Facebook.

Як зазначається, для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, Головним управлінням підготовки ЗСУ здійснюється низка організаційних заходів. Зокрема, проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до 10 діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях.

За даними Генштабу, у навчальних центрах провели додаткові заходи зі створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки.

Збори, які розпочались сьогодні із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги бойових частин, триватимуть до 20 діб.

Фотогалерея Резервісти йдуть до війська (4 фото)

"Разом з тим, у рамках військового стажування, передбачено залучення курсантів ВВНЗ для виконання обов`язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів", - додали в ЗСУ.

Як наголосили у штабі, усі перелічені заходи планують завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутись до своїх домівок напередодні "католицького" Різдва 25 грудня та зустріти його у родинному колі.

Сьогодні у Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги. Для підвищення...

Опубліковано Міністерство оборони України Понеділок, 3 грудня 2018 р.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції