Воєнний стан запрацював: перша з бригад ЗСУ завершила бойове злагодження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові готові до виконання масштабних завдань із оборони України.

В Україні офіційно запроваджено воєнний стан. Закон про нього набув чинності кілька годин тому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спочатку документ підписав президент, згодом його оприлюднило офіційне видання Верховної Ради "Голос України". Саме з цього моменту й слід відраховувати 30 днів, упродовж яких стан діятиме в десяти областях, що межують із Росією і самопроголошеним Придністров'ям. У Генеральному штабі вже повідомили, що українські Збройні сили перебувають у повній бойовій готовності. Особлива увага наразі прикута до Маріуполя та Бердянська.

ВідеоВ Україні офіційно запроваджено воєнний стан

Спочатку документ підписав президент, згодом його оприлюднило офіційне видання Верховної Ради "Голос України". Саме з цього моменту й слід відраховувати 30 днів. Протягом цього часу воєнний стан діятиме у десяти областях, що межують з Росією і невизнаним Придністров'ям. У Генеральному штабі вже повідомили, що українські збройні сили в повній бойовій готовності. 

В Україні офіційно запроваджено воєнний стан

Українська розвідка підтверджує: росіяни нарощують біля наших кордонів ударні угруповання. Тільки літаків і вертольотів зібрано понад три сотні, на додачу підігнано танки та гармати. В окупований Крим, а саме до Керчі, ворог, уже не криючись, удень перекидає берегові ракетні комплекси "Бал". Свідки чергового військового злочину – жителі півострова, які помітили і зняли на відео довжелезну колону техніки на трасі окупованої території.

Берегові ракетні комплекси "Бал" своїми ракетами вражають цілі як на воді, так і на суші. Запеленгувати таку ракету – надскладне завдання, бо вона пересувається на рівні чотирьох метрів над поверхнею води. Радіус дії ракетного комплексу – понад 200 кілометрів. Встановлення такого комплексу поблизу Керчі – це пряма загроза безпеці всього Азовського узбережжя і промисловим центрам півдня України – Маріуполю, Бердянську та Мелітополю.

Фотогалерея Лайки, образи, блокування трибуни. Як рада голосувала за введення воєнного стану (17 фото)

Президент України Петро Порошенко каже, що це лише мала частина відомої натепер активності РФ. "На підтвердження нашої розвідувальної інформації про встановлення нових дивізіонів ракет в Криму – в чотири рази збільшилася кількість збройних сил, далекобійна артилерія, перебазовані літаки, ударні літаки", - розповів він.

У головному управлінні розвідки повідомляють, що після окупації Криму Росія суттєво модернізувала та наростила м'язи збройних сил усіх видів – сухопутні, повітряні і військово-морські. Загальна кількість лише військовослужбовців РФ в окупованому Криму налічує 31,5 тисяч багнетів. Значно збільшено кількість ракетних протикорабельних комплексів, субмарин, оснащених ракетними системами "Калібр", бойової авіації – як тактичної, так і армійської. Відбувається модернізація і відновлення військових аеродромів півострова. 

Дії агресора змусили українську армію розпочати масштабні військові навчання чи не по всій країні. "Відпрацьовано плани відновлення боєздатності військових частин та підрозділів, які завершили виконання завдання в зоні ООС і знаходяться на полігонах. Терміни їхньої підготовки скорочені, і на сьогоднішній день можу вам доповісти, що одна з бригад вже пройшла злагодження – це 54-та бригада. Решта бригад в найближчий час також буде завершувати свою підготовку", - розповів заступник керівника Генштабу Родіон Тимошенко.

Кореспондент ТСН Дмитро Мороз

Воєнний стан. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції