Воїни на передових рубежах Маріуполя готуються до бою, поки триває оманлива тиша

Дата публікації
Перегляди
3681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Воїни на передових рубежах Маріуполя готуються до бою, поки триває оманлива тиша

Поки триває сумнівна тиша, військові удосконалюють бойові навички

За словами бійців, ситуація навколо міста стабільно напружена.

Поки в зоні Маріуполя триває напружена й сумнівна тиша, українські військові не втрачають ні хвилини і вдосконалюють бойову підготовку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Вояки біля берегів Маріуполя завжди в бойовій готовності. Комбат проводить планове навчання, роздає вказівки, а в вартові в цей час прикривають позицію побратимів димовою шашкою. 

Один із захисників - восьмикратний чемпіон україни з тейквондо, заслужений майстер спорту. До війни артилерист Максим був членом збірної України. Боєць каже, що на війні не до регалій, адже тут, незалежно від звання та спеціалізації, треба вміти і снаряд подати, і з кулемета чи гармати відстрілятися. 

А от брат по духу і тезка Максима до серпня теж ніколи зброї в руках не тримав, працював водієм. У відкритий бій іще не виходив, але місяць тому під час бойової тривоги скуштував життя в окопах. Згадує, прокидався з мишами. 

Але всі незручності та дошкульні морози, як і позиції, тут витримують, бо стоять за найдорожче – своїх рідних.

Передові рубежі з моря на плечах військових із Запоріжжя та Херсонщини. Тут військові від аграріїв до представників військових династій. Комбат каже, що ситуація стабільно напружена, тож, поки ворог небезпечний, а перемир'я хитке, муштруватиме бійців до ідеалу. 

У Маріуполі до бою готуються навіть під час оманливого затишшя

У Маріуполі до бою готуються навіть під час оманливого затишшя

Відстрілятись і вийти з позицій так само мобільно, як і розгорнутися, бо бригада пересувна і має за наказом швидко прибути в будь-як точку берегової лінії, тож, на гармату в майже дві тонни тут не зважають. 

Нагадаємо, що раніше захисники Маріуполя розповіли про нову підступну тактику бойовиків.

Кореспондент  ТСН Ганна Бока

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація