Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Возити повітря немає сенсу". Омелян повідомив, чи припиниться залізничне сполучення з Росією

За його словами, сполучення припиниться саме по собі.

Залізничне сполучення із Росією припиняється саме по собі, але політичне рішення навряд чи буде.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, воно припинятиметься, бо наразі спостерігається природне падіння кількості поїздок до Росії. "Я бачу, що політичного рішення (хоча ми його підтримуємо) швидше за все не буде", - сказав він.

Попри те, що потяг сполученням Київ-Москва і досі один з найбільш прибуткових, за словами міністра, заповненість вагонів зменшується. "Минулого року ми мали першу за історію України ситуацію, коли кількість поїздок залізничним транспортом до країн Євросоюзу була більшою, ніж у бік Російської Федерації. Тому скорочення кількості потягів до Росії було абсолютно об'єктивним. Возити повітря немає сенсу", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, від лютого нинішнього року "Укрзалізниця" зменшила періодичність курсування поїздів з України до Російської Федерації. Поїзди № 24/23 Одеса – Москва – Одеса та № 20/19 Харків – Москва – Харків курсуватимуть через день замість щоденно. Пов’язане таке рішення із стрімким зниженням попиту пасажиропотоку між країнами.

ВідеоКабмін заборонив нерегулярне пряме авіасполучення з РФ

Рішення ухвалили на нинішньому засіданні уряду. Санкції проти російських авіакомпаній Україна запровадила ще 2015 року, проте заборона не поширювалася на нерегулярні польоти повітряних суден з іноземною реєстрацією. Цією шпариною в законодавстві скористались Юрій Бойко та Віктор Медведчук. Вони літали до Москви на переговори з російським прем'єром і главою "Газпрому".  

Кабмін заборонив нерегулярне пряме авіасполучення з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції