Впав попит. "Укрзалізниця" зменшила кількість поїздів до Росії

Впав попит. "Укрзалізниця" зменшила кількість поїздів до Росії

Фото: УНІАН

Курсуватимуть вони тепер удвічі рідше.

"Укрзалізниця" зменшує періодичність курсування поїздів з України до Російської Федерації від сьогодні, 5 лютого. Про це повідомили у прес-службі залізничників.

Наголошується, що поїзди № 24/23 Одеса – Москва – Одеса та № 20/19 Харків – Москва – Харків курсуватимуть через день замість щоденно. Пов’язане таке рішення із стрімким зниженням попиту пасажиропотоку між країнами.

"У 2018 році Укрзалізниця перевезла до Росії 772,9 тис. пасажирів, що майже на 20 % менше, ніж у 2017 році", - йдеться у повідомленні.

Також в "Укрзалізниці" відзначили, що з кінця літа 2018 року пасажири стали значно частіше подорожувати залізничним транспортом до ЄС.

"Від серпня до кінця минулого року "Укрзалізниця" перевезла пасажирів до ЄС на 10 % більше, ніж до РФ. Загалом до ЄС та зворотно з серпня 2018 року до січня 2019 року перевезено 362,9 тис. пасажирів, а до Росії та зворотно – 329,4 тис. пасажирів", - додали у товаристві.

Фахівці компанії прогнозують і подальшу переорієнтацію закордонного пасажиропотоку на європейський напрямок. Так, до ділових і туристичних центрів Європи Укрзалізниця вже призначила 20 пар поїздів.

Як повідомлялося раніше, цього року в "Укрзалізниці" обіцяли запустити пасажирські поїзди до Німеччини та Словаччини. З'явиться нове залізничне сполучення зі столицею Німеччини - Берліном, а також зі словацьким містом Кошице. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація