Вперше в історії українського телебачення журналісти розповідатимуть про святкування Великодня з Єрусалиму

Українські телеглядачі зможуть побачити священні місця, пов'язані з останньою ніччю земного життя Спасителя: побувати в Гетсиманському саду, піднятися на Голгофу, відвідати Храм Гробу Господнього.

Вперше в історії українського телебачення з 20 по 23 квітня у рамках проекту IHRPEX "Світ Віри" пройде прес-тур журналістів провідних українських ЗМІ в Єрусалим. Тур організований Інститутом прав людини та Українською Православною Церквою.

Свято Великодня. Його відзначають як мінімум два з половиною мільярди людей у всьому світі, незалежно від національності і походження. І вперше, завдяки організаторам прес-туру, українські глядачі зможуть стати очевидцями цієї події: побачити священні місця, пов'язані з останньою ніччю земного життя Спасителя: побувати в Гетсиманському саду, піднятися на Голгофу, відвідати Храм Гробу Господнього, споруджений на місці, де Йосип Арімафейський поховав розіпнутого Христа.

В ході прес-туру українські журналісти зустрінуться з Блаженнійшим Патріархом Єрусалимським Теофілом III, ознайомляться з традиціями підготовки Єрусалиму до Великодніх днів, а також візьмуть участь у хресній ході напередодні Великодня і церемонії сходження Благодатного вогню.

За словами засновника IHRPEX, народного депутата України Олександра Фельдмана, метою цього прес-туру є ознайомлення журналістів і широкої громадськості з традиціями, головними релігійними святами і особливостями вірувань представників найбільших релігійних громад світу.

"Наша мета - зробити так, щоб люди через засоби масової інформації змогли дізнатися про світові релігії і про те, як живуть віряни в різних кінцях світу. Бог єдиний, але він настільки багатогранний, що відкривається різним людям, в різні моменти історії, в різних традиціях і культах. Саме цю думку ми і хочемо донести до кожного" - зазначив Олександр Фельдман.

Олександр Фельдман також подякував Українській православній церкві і Єрусалимській Патріархії за підтримку і благословення Великоднього прес-туру українських журналістів.

Читайте також:

Вчені: Таємна вечеря Ісуса відбулася на добу раніше

Археологи знайшли цвяхи, якими розіп'яли Ісуса

Розшифровані таємні тексти про останні роки життя Ісуса Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: