Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вперше в Україні видано Великий енциклопедичний юридичний словник на 10 тисяч слів

Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на відповідний нормативно-правовий акт.

Вперше в Україні Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України у співпраці з Видавництвом "ОВК" підготовлено Великий енциклопедичний словник юриста https://owk.com.ua/naukovo-praktichna-lteratura/velikij-enciklopedichnij-slovnik-jurista-u-3-h-tomah/ за заг. ред. кандидата юридичних наук Коротюк О. В. у 3-х томах на 10 000 слів.

Видання, яке готувалось до друку 6 років, - є результатом довготривалої та кропіткої роботи авторського колективу. Словник включає в себе тлумачення основних юридичних термінів і понять, а також розкриває зміст найбільш вживаних в офіційному, діловому, науковому та повсякденному спілкуванні слів і словосполучень.

Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на відповідний нормативно-правовий акт.  У виданні міститься посилання на походження окремих іншомовних (запозичених) слів та представлено їх значення в оригінальному розумінні.

Словник розрахований на юристів, проте, може бути корисним широкому колу читачів. Участь в упорядкуванні словника приймали наступні вчені правники: Галунько В. В., Дрозд О. Ю., Журавльов Д. В., Іншин М. І., Короєд С. О., Коротюк О. В., Лошицький М. В., Павлова Л. М., Фоменко А. Є., Чижмарь К. І., Юнін О. С.

Презентація Великого енциклопедичного словника юриста відбудеться під час круглого столу з нагоди Дня юриста на тему: "Роль та місце юридичної освіти у формуванні державної правової політики та державного управління" 04.10.2018р. у м. Івано - Франківськ (вул. Лесі Українки, 4).

Залиште свій коментар

Вибір редакції