Вплив блокування російських соцмереж: VK вибув з топ-сайтів в Україні, а Facebook увійшов до трійки

У травні, коли Україна ввела санкції, VK входив до лідерів за відвідуваністю.

Внаслідок блокування російських ресурсів Vk.com, Mail.ru, Yandex.ua вилетіли за межі першої 10-ки сайтів, які найбільше переглядають в Україні. Про це свідчать дані Kantar. TNS.

"Перша трійка змінила свій склад — на третьому місці тепер Facebook.com, який став найпопулярнішою соціальною мережею в Україні", - зазначено в дослідженні.

рейтинг сайтів за липень 2017
TNS KANTAR

Зазначається, що Vk.com, що обіймає 11 місце, все ж виріс в охопленні. Також активно росте Instagram.com. Тим часом Ok.ru залишив рейтинг і в липні набрав 12,63%.

Відео"Яндекс" передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники", "Яндекс" та сотні інших потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України.

ВідеоУкраїнців не каратимуть за обхід заборони користування російськими ресурсами

Залиште свій коментар