Захід вважає роботу Тимошенко зразком антикризового менеджменту

Колишній критик першого уряду Юлії Тимошенко Андерс Ослунд зараз вважає роботу її нинішнього Кабміну прикладом якісної боротьби з кризою.

Андерс Ослунд
Архів
Андерс Ослунд
Економіст американського Фонду Карнегі Андерс Ослунд вважає, що прем’єр Юлія Тимошенко показала приклад якісного антикризового менеджменту.

Про це він написав у своїй статті, опублікованій у виданні "The Moscow Times" сьогодні, 22 квітня.

"Україна показала зразковий приклад антикризового менеджменту завдяки кільком політикам – особливо прем’єру Юлії Тимошенко – та гарній роботі міжнародних фінансових інституцій", - пише Ослунд.

Він зазначає, що завдяки раннім і жорстким антикризовим заходам, міжнародні резерви залишаються на рівні 25 мільярдів доларів, що можна порівняти з об’ємом імпорту за вісім місяців.

Економіст також зазначив, що промислове виробництво збільшилось в лютому та березні, що може свідчити про те, що України вже пішла на поправку, хоча обсяг ВВП ще може скоротитися на 8-10% цього року.

"Навіть ринок облігацій та фондовий ринок виросли за останній місяць", - зазначив Ослунд.

У 2005 році Ослунд критикував діяльність Тимошенко на посаді прем’єра та вітав її звільнення. Він називав її уряд вкрай популістським, звинувачував у посяганні на права власності, темній реприватизації, зниженні ВВП і сповільненні інвестицій.

Також він вітав призначення Юрія Єханурова на посаду голови уряду.

Ослунд вважається одним із найвпливовіших на Заході фахівців щодо Росії та України.

Свого часу він був радником уряду Кучми, проте після "касетного скандалу" Ослунд першим із-поміж впливових західних експертів закликав оголосити бойкот українському президентові.

Читайте також:

Тимошенко стверджує, що "ми всі одужуємо"

Тимошенко звинуватила Міноборони у земельних махінаціях

Тимошенко: Янукович пограбував усю Україну

Тимошенко таємно зустрілася з Януковичем і Медведчуком - ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: