Впливовий Lonely Planet оцінив Місто Лева. Львів увійшов до п'ятірки міст Європи, які слід відвідати

Львів описують як привітне європейське місто, одне з найкращих, яке може запропонувати Україна.

Львів потрапив у п'ятірку міст Європи, які неодмінно треба відвідати за версією Lonely Planet. Про це видання, що спеціалізується на путівниках, написало на своєму сайті.

У невеликій статті про Львів написали, що хоча Україна наразі переживає важкі часи, політична ситуація майже не вплинула на західну частину держави. Львів описують як привітне європейське місто, одне з найкращих, яке може запропонувати Україна. У місті проходить понад 100 фестивалів на рік, що зробило Львів фестивальною столицею держави.

Львів завжди радий приймати туристів. Крім того, видання акцентує увагу на вигідному курсі для іноземців, завдяки якому на один долар вони отримають набагато більше, ніж у будь-якому іншому популярному європейському місті.

Видання Lonely Planet також описало, що можна побачити та зробити у Львові за два дні. Зокрема туристів заохочують скуштувати смачну каву, помилуватися історичними пам'ятками, провести затишно вечір в унікальних львівських кафе.

Зазначимо, перше місце в рейтингу посів півострів Пелопоннес у Греції. Також до списку увійшли Орхус у Данії, італійська Венеція та французький Дордонь. На шостому місці опинилось місто Ворікшир, що у Великобританії. Також до рейтингу ввійшло іспанське місто Естремадура, східне узбережжя Тенеріфе, острів Тесел у Нідерландах та Північна Далмація, що в Хорватії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: