Впродовж дня бойовики 34 рази обстріляли позиції українських військових - прес-центр АТО

Дата публікації
Впродовж дня бойовики 34 рази обстріляли позиції українських військових - прес-центр АТО

Reuters

Обстріли вели з танків, артилерії, в тому числі і РЗСО БМ-21 "Град".

У суботу з 07.00 до 18.00 бойовики 34 рази відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців на Донбасі, застосовуючи в основному важке озброєння - танки, артилерію, в тому числі і РЗСО БМ-21 "Град", повідомляє прес-центр АТО.

Згідно з інформацією, епіцентром напруженості залишається район донецького аеропорту і найближчі до нього населені пункти.

"Протягом дня бандформування вели вогонь з гранатометів, мінометів, озброєння танка і артилерії по новому терміналу і метеобашне донецького аеропорту. З танків і двічі з артилерії бойовики відкривали вогонь по населеному пункту Березове. Крім того, терористи з мінометів обстріляли Богданівку, Авдіївку, Кам'янку , двічі околиці п.Тарамчук і по два рази Славне і Дослідне ", - йдеться в повідомленні прес-центру АТО в соцмережі Facebook.

Крім того, з артилерійських систем НВФ вели вогонь по населених пунктах Богданівка, Водяне, Північне, Мар'їнка, двічі Тоненьке, а з РЗСО БМ-21 "Град" по околицях Новотроїцького.

"На інших напрямках з гранатометів був тричі обстріляний населений пункт Чорнухине, з мінометів -Нікішіно, Кам'янка та околиці населеного пункту Нижнє, зі стрілецької зброї - Кримське, а з артилерії вогонь вівся по Сокільниках, Нікішине і Рідкодуб", - зазначили в прес-центрі операції.

Наступна публікація