ВР більше не існує?

Свої повноваження на цей момент склало 155 депутатів Верховної ради. Тим часом, спікер Мороз очікує на поповнення парламенту за рахунок кандидатів у депутати від сил, що залишили ВР.


Перший заступник голови Верховної ради Адам Мартинюк зачитав у п'ятницю 27 заяв про вихід із фракції депутатів від БЮТ і 19 - від депутатів "Нашої України".

Зокрема зачитано заяви бютівців: Глуся Степана, Жиденка Ігоря, Зозулі Руслана, Каменяра Олександра, Кириленка Івана, Корнійчука Євгена, Королевської Наталії, Кузьменка Петра, Левцуна Володимира, Логвиненка Олексія, Лук’яненка Левка, Міщенка Сергія, Омельченка Григорія, Осики Сергія, Писаренка Валерія, Портнова Андрія, Семиноги Анатолія, Скубенка Володимира, Терьохіна Сергія, Турчинова Олександра (хоч парламент і оскаржує його сумісництво в суді), Буряка Сергія, Губського Богдана, Триндюка Юрія, Фельдмана Олександра, Шаманова Валерія, Шевченка Андрія, Шепелєва Олександра.Останні події

Також Мартинюк зачитав заяви депутатів-"нашоукраїнців" Борисова Сергія, Шкляра Володимира, Богашевої Наталі, Давимуки Степана, Довгого Тараса, Кендзьора Ярослава, Ключковського Юрія, Короля Віктора, Кроля Ігоря, Марущенка Володимира, Порошенка Петра, Шпига Федора, Аржевітіна Станіслава, Козаченка Олексія, Стретовича Володимира, Довгого Станіслава, Джемільова Мустафи, Куйбіди Василя, Безсмертного Романа (хоч парламент і оскаржує його сумісництво в суді).

Пізніше депутатські повноваження склали депутати від НУ Андрій Лопушанський і Микола Кульчинський, та представники БЮТ Євген Сигал і Віталій Курило.

Таким чином, станом на п’ятницю депутатські повноваження склало 155 депутатів зі 150 необхідних.

В той же час, спікер Верховної ради 5 скликання Олександр Мороз заявляє, що більше ніж 300 кандидатів в депутати готові вступити до своїх повноважень. 

Про це Мороз заявив у п’ятницю, коментуючи лист-відповідь від глави Центрвиборчкому Володимира Шаповала.

"Я одержав відповідь від керівника ЦВК на лист від Верховної ради, аби він надіслав інформацію про баланс, який є у ЦВК з приводу кандидатів в депутати і тих, хто складає свої повноваження", - розповів Мороз.

"Виявляється, що у них запасу депутатів більше 300 осіб, так би мовити кандидатів в депутати", - додав він.

Він також нагадав про судові процеси які тривають щодо обнулення списків "Нашої України" та Блоку Юлії Тимошенко.

"Іншими словами, до з'ясування питання в судовому порядку правовідносини здійснюються на основі чинного законодавства", - сказав він.

"Таким чином сьогодні 300 з лишнім кандидати в депутати готові вступити до своїх повноважень, оскільки ті, хто стояли вище не здатні, або не хочуть, або не можуть, або бояться робити цю роботу", - додав він.

Мороз також розповів, що деякі депутати, які вже написали заяви, звертаються до нього з проханням не зачитувати їхні заяви.

"Багато представників двох фракцій йдуть на обнародування своїх заяв під тиском, з явним небажанням, щоб це трапилось... хто заходить до кабінету завідуючого секретаріатом, а потім заходить до мене в кабінет і просить, щоб не оголошували його заяву", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: