ВР готується голосувати

Не всі депутати вірять у можливість виконати домовленості.


Депутат від Соціалістичної партії України Віталій Шибко висловлює сумнів, що Верховна Рада зможе ухвалити всі законопроекти, необхідні для дострокових парламентських виборів, упродовж двох днів. Депутат наголосив на необхідності проведення процедури згідно з регламентом.

Натомість депутат від фракції "Наша Україна" Михайло Поживанов впевнений, що для ухвалення необхідних законодавчих ініціатив вистачить навіть однієї доби. 


Депутат повідомив, що фракція готова погодитися зі змінами до Держбюджету та потрібними змінами до виборчого законодавства. 

Політолог Олександр Дергачов вважає, що під час ухвалення законодавчої бази, необхідної для проведення дострокових виборів, виникатимуть підводні течії. 


На думку політолога, можуть виникнути ситуації, коли керівники фракцій не зможуть забезпечити належну дисципліну. Однак він сподівається, що все одно знайдеться дисциплінована більшість.

Дергачов наголошує: все вирішить те, чи складе 151 опозиціонер скласти депутатський мандат. 

Президент, прем’єр та голова Верховної Ради раніше домовилися про те, що необхідні для проведення дострокових виборів 30 вересня законопроекти буде ухвалено впродовж двох днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: