ВР може залишитись без бюджету

ВР не включила до порядку денного постанову про процедуру розгляду і прийняття проекту держбюджету-2009.

За відповідне рішення проголосували 224 депутати (ПР – 1, БЮТ – 154, НУ-НС – 50, КПУ – 0, Блок Литвина - 19) з 226 необхідних.

Проектом пропонувалося представлення сьогодні, 23 грудня, проекту держбюджету, розгляд і прийняття в першому читанні деяких інших проектів законів України, які забезпечують збалансованість бюджету. Також пропонувалося розгляд 24 грудня прийнятих у першому читанні проектів законів, які забезпечують збалансованість бюджету у комітетах та прийняття 25 грудня проекту закону про держбюджет-2009 у наступних читаннях і в цілому.

У свою чергу сьогодні була внесена до парламенту програма діяльності Кабінету міністрів "Український прорив: для людей, а не політиків". Програма окреслює першочергові завдання на кінець 2008 року та на 2009 рік, а також середньострокові завдання та заходи на 2010 – 2012 рр.

Програмою, зокрема, зазначається, що головні дії уряду в кризовий період будуть спрямовані на досягнення макроекономічної стабілізації, недопущення зниження рівня життя населення; сприяння розвитку підприємництва; стимулювання інвестиційної діяльності та підтримка реального сектору економіки.

Як повідомлялося, Кабмін на вчорашньому позачерговому засіданні затвердив проект державного бюджету України на 2009 рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: