ВР не віддає трудові книжки

Апарат Верховної Ради відмовився повернути трудові книжки депутатам від фракції блоку "Наша Україна".

Апарат Верховної Ради відмовився повернути трудові книжки депутатам від фракції блоку "Наша Україна", про це повідомило агентство "Українські новини". 

Сьогодні близько 20 депутатів від НУ спробували забрати свої трудові книжки в управлінні кадрів парламенту, оскільки склали із себе повноваження депутатів, але в апараті їм у цьому відмовили.

Зі слів одного з депутатів Миколи Онищука, управління кадрів зобов'язане повернути їм їхні документи. "Як відомо, з моменту дострокового припинення повноважень ми не є народними депутатами й тому не одержуємо зарплату, не користуємося депутатськими пільгами. Це значить, що кожний з нас повинен працевлаштуватися, саме тому представники "Нашої України" прийшли за трудовими книжками", - сказав Онищук.

При цьому він припустив, що коаліція й керівництво парламенту, мабуть, не очікували таких кроків з боку "нашоукраїнців". З його слів, апарат повинен повернути їм трудові книжки не пізніше 8 червня.

"Повернення трудових книжок повинне відбутися не пізніше, ніж завтра. В разі, якщо трудові книжки не буде видано, ми звернемося до суду, зобов'язавши Верховну Ради і її секретаріат нам їх видати", - сказав депутат.

У свою чергу, юридичний департамент блоку висловив свій подив таким порушенням трудових прав депутатів і закликав припинити їх.

Як повідомлялось, 2 червня на з'їздах блоку Юлії Тимошенко й "Нашої України" було підтверджено написані раніше депутатами заяви про вихід із фракцій.

1 червня депутати Верховної Ради від фракцій блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна" передали головуючому на засіданні першому заступникові голови Ради Адаму Мартинюку письмові повідомлення про написання депутатами цих фракцій заяв про вихід з них.

Відеоrada

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: