ВР ніяк не бажає працювати

У ВР оголошено 30-хвилинну перерву на пропозицію фракцій БЮТ та НУ-НС. Зварич не виключає, що сьогоднішнє засідання парламенту може затягнутись до ночі.

Роман Зварич
УНІАН
Зварич побоюється, що раді доведеться працювати до ранку
В інтерв’ю журналістам Зварич розповів, що, відповідно до Регламенту ВР, не можна переривати розгляд певного питання, тому, якщо обрання голови парламенту розпочнеться до 18:15, то ВР може засідати поки не вирішить питання по суті.

Водночас, за його словами, депутати можуть оголосити перерву в роботі ВР до ранку, але за це рішення має проголосувати 226 депутатів.

Як відомо, для продовження вечірнього засідання після 18:15, відповідно до Регламенту ВР, депутати мають на ранковому засіданні прийняти рішення про продовження засідання.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко та народний депутат Віктор Пинзеник під час засідання Верховної Ради України
УНІАН
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко та народний депутат Віктор Пинзеник під час засідання Верховної Ради України
Нагадаємо, за інформацією УНІАН, народний депутат України Спиридон Кілінкаров (фракція КПУ) звернувся до головуючого на вечірньому засіданні Олександра Турчинова з вимогою вилучити картки для голосування народних депутатів Івана Сподаренка (фракція БЮТ) та Станіслава Довгого (фракція НУ-НС), оскільки вони відсутні в залі.

Ця заява була зроблена під час обговорення питання щодо голосування за пропозицію єдиним списком (пакетом) голосувати за кандидатури голови ВР, його першого заступника та заступника.

Після цього фракція БЮТ та НУ-НС звернулась до президії із заявою щодо оголошення півгодинної перерви в засіданні парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: