ВР опрацює проект бюджету

Презентація у Верховній раді проекту бюджету на 2008 рік буде проведена в строки, передбачені Конституцією і Бюджетним кодексом, вважає Мороз.

Презентація у Верховній раді проекту державного бюджету України на 2008 рік буде проведена в строки, передбачені Конституцією і Бюджетним кодексом.

Як передає УНІАН, про це заявив голова Верховної ради України V скликання Олександр Мороз під час відкриття четвертої сесії парламенту.

Олександр Мороз
Архів
Олександр Мороз прагне працювати у звичному режимі
За його словами, також на цій сесії депутати розглянуть зміни до законодавства, що стосуються скасування депутатської недоторканності.

Мороз зазначив, що в парламенті давно зареєстровані пропозиції щодо зняття депутатської недоторканності, і його дивують дії опозиції, яка декларує їх "як винахід і небувалу ініціативу".

Він підкреслив, що насправді "цю ініціативу можна було б реалізувати, якби такий намір був щирим".

"Схоже, в деяких суб’єктів виборчої кампанії великі апетити при злиденності ідей", - сказав Мороз.

Як повідомляв УНІАН, учора, 3 вересня, прем`єр-міністр України Віктор Янукович заявив. що Кабінет міністрів передасть до парламенту проект держбюджету на 2008 рік після розгляду на своєму засіданні 12 вересня.

Довідка. Згідно з положенням Бюджетного кодексу, уряд повинен до 15 вересня направити до парламенту перший варіант проекту державного бюджету на наступний рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: