ВР не прийняла бюджет на наступний рік

Верховна рада не проголосувала в першому читанні за прийняття бюджету на 2009 рік, і тепер депутатам загрожує робота у новорічну ніч.

За прийняття бюджету проголосували 223 депутати (ПР – 4, БЮТ – 155, НУ-НС – 4, КПУ – 0, Блок Литвина - 20) з 435 присутніх в залі.

Тепер Кабінет міністрів повинен буде підготувати абсолютно новий проект держбюджету-2009 і внести його на розгляд Верховної ради, сказав член бюджетного комітету Володимир Макеєнко. 

"Після того, як Верховна рада в цілому провалила проект бюджету на 2009 рік, тепер Кабінет міністрів повинен буде підготувати абсолютно новий документ згідно Бюджетному кодексу, а далі за процедурою подати його до парламенту, де бюджетний комітет його вивчить. А потім комітет його представить. Тобто, процедура почнеться заново. Все говорить про те, що, очевидно, бюджет прийматиметься в новорічну ніч", - сказав Макеєнко.

Раніше Литвин погрожував депутатам роботою у новорічну ніч, якщо бюджет не буде прийнятий.

Тимошенко презентує бюджет
УНІАН
Депутати провалили бюджет Юлії Тимошенко
Сьогодніо 17.00 депутатам роздали пропозиції комітету ВР з питань бюджету до проекту головного фінансового документу країни.

Пропозиції узагальнені на 19 сторінках.

Бюджетний комітет пропонував прийняти зареєстрований проект за основу і в цілому, сказав голова комітету Микола Деркач під час виступу у ВР.

За його словами, в проекті бюджету "зберігаються ризики макропоказників, а також доходів бюджету". Комітет пропонував уряду також за підсумками першого півріччя 2009 року підготувати зміни до держбюджету-2009.

Нагадаємо, сьогодні у бюджетному комітеті висловили думку, що запропонований бюджет прийняти не можна, бо закладені в нього показники, є нереальними. Зокрема, у проекті бюджету зростання ВВП прогнозується на рівні 0,4%, інфляція – 9,5%. Документ розраховувався, виходячи з курсу 7-7,5 грн/дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: