ВР порадила Тимошенко відсторонити Луценка з посади міністра

Депутати прийняли постанову про відсторонення Юрія Луценка з посади та початок службового розслідування стосовно нього.

Верховна рада прийняла постанову про звернення до Кабінету міністрів з пропозицією провести в тижневий термін службове розслідування інциденту в аеропорту німецького Франфурта-на-Майні за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

За відповідне рішення проголосували 423 депутати.

Постанова передбачає відсторонення на цей період Луценка від займаної посади. Про результати розслідування уряд має проінформувати ВР для подальшого прийняття рішення.

Нагадаємо, останні три дні робота Ради була заблокована депутатами від ПР, які вимагали згоди інших фракцій на відставку Луценка. Сьогоднішнє рішення стало компромісом, який дозволив розблокувати ВР та розпочати роботу.

Нагадаємо, за даними депутата від ПР Олександра Єфремова, в Україну з Німеччини вже надійшли деякі документи, які стосують інциденту навколо Юрія Луценка в аеропорту Франкфурта. Проте Єфремов ствреджує, що Луценко намагається заблокувати передачу Україні решти документів.

За даними ЗМІ, перші офіційні документи про інцидент надійшли українському МЗС ще до того, як інформація про це була поширена жовтою пресою Німеччини.

Читайте також:

 "Регіони" розблокували роботу Ради

Луценко заблокував передачу документів про свою бійку

Німці передали Україні документи по Луценку. Роботу ВР розблоковано

Тимошенко: ніщо не заважає звільнити Луценка

Жириновський зібрався об'єднатися з Луценком проти Німеччини

ВідеоВР пропонує відсторонити Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: