ВР повторно ухвалить скандальний "пивний" закон

Депутати не відмовляються від наміру виділити додаткові кошти на фінансування самих себе.

Верховна рада перегляне ухвалений так званий "пивний" закон про внесення змін до держбюджету, яким, зокрема, передбачено додаткове виділення на утримання парламенту 97 млн грн.

Про це заявив сьогодні, 22 червня, за результатами засідання погоджувальної ради заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Єфремов також спростував поширену деякими депутатами інформацію про свою участь у розробці цього законопроекту, зокрема, в частині призначення додаткового фінансування Верховної ради.

Водночас, він повідомив, що сьогодні на засіданні погоджувальної ради керівники фракцій і парламентських комітетів досягли домовленості про перегляд цього законопроекту.

"Ми подивимося, де можна буде знайти додаткові кошти…", - сказав Єфремов.

Разом з тим, він наголосив, що упродовж останніх років Секретаріат президента "фінансувався дуже сильно та із значним випередженням, ніж Верховна рада".

Нагадаємо, 3 червня Верховна рада підвищила акциз на пиво на 93,5%, – з поточного рівня 0,31 грн за літр до 0,6 грн за літр. Доходи бюджету за рахунок надходжень від акцизного збору планувалося спрямувати, зокрема, на закупівлі інсуліну для лікування хворих на цукровий діабет. Крім того, ці кошти планувалося спрямувати на реалізацію заходів щодо цілодобового водозабезпечення Львова та на реставрацію Шевченківського національного заповідника в Каневі.

Але після того, як закон було внесено на підпис президентові України, стало відомо, що додаткові кошти від підвищення акцизу на пиво Верховна рада має намір спрямувати не тільки на закупівлю інсуліну, а й на утримання свого апарату.

18 червня президент Віктор Ющенко заветував цей закон, заявивши, що під час кризи недоцільно виділяти такі кошти на утримання парламенту.

Читайте також:

Ющенко не дозволив Раді привласнити 100 "пивних" мільйонів

Литвину необхідні "пивні" мільйони для сплати боргів

97 мільйонів на Раду запропонували "регіонали" і Литвин

Ющенко пропонує потратити мільйони, зароблені на пиві, на охорону здоров’я

ВідеоЄфремов про "пивний" закон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: