ВР призначить "пакет" нових міністрів 19 березня

Верховна рада в четвер, 19 березня, проведе голосування за призначення нових міністрів. "Пакетом" з ними можуть затвердити і голову МЗС.

18-19 березня відбудеться голосування за призначення нових міністрів в уряді Юлії Тимошенко. Про це повідомив голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

Кириленко наголосив, що голосування відбудеться "в пакеті". За його словами, БЮТ вже визначився зі своїми кандидатурами на посади нових міністрів.

"Ми домовились, що в середу або четвер відбудеться голосування, бо колеги по коаліції ще хочуть порадитися з приводу 2-3 кандидатур. Яких – на сьогоднішній день це їх особиста таємниця. Це був би ідеальний варіант, щоб і президентські пропозиції, і урядові співпали, і ми одним пакетом це проголосували", - зазначив Кириленко.

У свою чергу, лідер НУ-НС Микола Мартиненко пообіцяв, що його фракція до 19 березня визначиться з кандидатурами на посади нових міністрів в Кабміні.

"Дискусії по цьому питанні велися на фракції, це можливо день-два. Кандидатури, яких саме міністрів, – буде вирішувати фракція. Я допускаю, що ми до четверга можемо прийняти рішення по цьому питанні", - сказав Мартиненко.

Як відомо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вже давно заявляла про свій намір провести кадрові зміни в уряді. Але досі всередині коаліції точилися дискусії з приводу гідних кандидатур. 17 березня президент Віктор Ющенко вніс на розгляд парламенту кандидатуру Олега Шамшура на посаду голови МЗС. Не виключено, що його будуть голосувати "пакетом" разом з міністрами, яких внесе уряд.

Читайте також:

В парламенті торгуються за Шамшура. Коаліція вагається

Литвин не хоче "завалити" наступника Огризка

Тимошенко порадила довіряти гарним новинам про себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: