ВР пропонує провести місцеві вибори 27 березня 2011 року

Рада відправила до КС законопроект про вибори до місцевих рад, які пропонується провести у 2011 році та збільшити строк повноваження депутатів до п'яти років.

Верховна рада відправила законопроект щодо зміни дати виборів та строку повноважень мерів, місцевих та селищних рад до Конституційного суду. Згідно з самим законопроектом, вибори до місцевих рад пропонується провести 27 березня 2011 року та збільшити строк повноваження депутатів до п'яти років, а також встановити строк повноважень сільського, селищного, міського голови п'ять років.

За відповідну постанову проголосували 401 депутат.

Згідно із постановою, проект закону про зміни до конституції щодо строків повноважень Верховної ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів скеровано до КС як невідкладний.

КС має розглянути законопроект до 15 червня 2010 року.

Згідно з самим законопроектом, вибори до місцевих рад пропонується провести 27 березня 2011 року та збільшити строк повноваження депутатів до п'яти років, а також встановити строк повноважень сільського, селищного, міського голови п'ять років.

Водночас спікер парламенту Володимир Литвин зазначив, що дата виборів може бути уточнена з огляду на готовність до виборів.

Згідно із постановою, Верховна рада має розглянути зміни до Конституції на цій та наступній сесії Верховної ради після отримання висновку КС.

Читайте також:

Сьогодні Рада призначить дату місцевих виборів

Вибори в Україні проводитимуться за мажоритарною або змішаною системою

Литвин прогнозує проведення місцевих виборів за рік

Янукович розпустить Раду, якщо КС визнає коаліцію нелегітимною

ВідеоВР пропонує провести місцеві вибори 27 березня 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: