ВР розгляне зміни до Конституції

ВР завтра розгляне зміни до Конституції щодо розподілу повноважень між гілками влади і органами місцевого самоврядування.

Олександр Мороз
УНІАН
До порядку денного IV сесії ВР внесено 640 питань
Верховна Рада України V скликання завтра планує розглянути проект закону “Про внесення змін до Конституції України” (щодо удосконалення механізму організації публічної влади).

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час засідання Погоджувальної ради повідомив голова Верховної Ради V скликання Олександр Мороз.

За його словами, цей законопроект депутати розглянуть відразу після урочистого відкриття IV сесії ВР V скликання.

Він наголосив, що під цим законопроектом вже зібрано 162 підписи народних депутатів для того, щоб одразу після розгляду направити його до Конституційного Суду.

У той же час, О.Мороз наголосив, що існує ще один законопроект щодо внесення змін до Конституції, який стосується скасування недоторканності депутатів, Президента та суддів. О.Мороз зазначив, що під цим законопроектом також потрібно зібрати 150 підписів депутатів для направлення на розгляд КС.

Крім того, О.Мороз зазначив, що завтра ВР планує розглянути і проект закону щодо скасування пільг високопосадовців.

Також після відкриття сесії планується заслухати інформацію уряду про надзвичайні ситуації в окремих регіонах України та про ліквідацію їх наслідків.

Всього ж до порядку денного IV сесії ВР внесено 640 питань.

О.Мороз також наголосив, що Верховна Рада цього тижня працюватиме у пленарному режимі тільки 4 вересня, а з 5 по 7 вересня депутати працюватимуть у комітетах та фракціях.

Голова ВР V скликання також запевнив, що парламент цього скликання «працюватиме до того часу, поки не будуть приведені до присяги новообрані депутати».

ВідеоРозмови перед сесією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: