ВР розпочала позачергове засідання

Депутати планують заслухати звернення голови Єврокомісії, подолати кілька президентських вето та призначити декілька позачергових виборів.

Голова Верховної ради Володимир Литвин відкрив позачергове пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєстровано 410 депутатів.

Після цього Литвин покинув сесійну залу і відбув на переговори з представниками Європарламенту.

Нагадаємо, перед депутатами сьогодні виступить президент Європарламенту Ганс-Герт Пьоттерінг.

Парламентарі також планують розглянути питання про звернення ВР до Конгресу США щодо фінансування утилізації твердого ракетного палива.

Крім того депутати розглянуть низку законів з пропозиціями президента Віктора Ющенка: закон про Фонд держмайна, закон щодо врегулювання законодавства в сфері орендних відносин, закон про єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове загальне державне страхування та закон про Нацраду з питань телебачення і радіомовлення.

Крім того, парламент планує створити тимчасову спеціальну комісію з опрацювання законопроекту про внесення змін до Конституції.

Також депутати планують призначити позачергові місцеві вибори в низці міст та селищ, а також розглянути зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та зміни до Митного кодексу. Парламентарі також планують в другому читанні затвердити законопроект про внесення змін до закону про місцеві державні адміністрації, а також до законів про судоустрій та про статус суддів.

В цілому ж поточний тиждень пройде відповідно до календарного плану - депутати працюватимуть в комітетах і фракціях.

На початок наступного пленарного тижня - 14 квітня - запланований розгляд антикризової програми уряду.

Читайте також:

Балога підштовхнув Ющенка до перевиборів

До українських політиків їдуть міжнародні арбітри

Яценюк піде в президенти: кампанія стартувала

"Регіонали" хочуть обміняти свою антикризову програму на міністерські крісла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: