ВР ухвалила закон щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії

306 депутатів з 425 зареєстрованих в залі проголосували за протидію розповсюдження дитячої порнографії. 119 не підтримали Закон.

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії)".

За відповідне рішення проголосували 306 депутатів з 425 зареєстрованих в залі.

Законом вносяться зміни до Кримінального кодексу України щодо закріплення відповідальності за розповсюдження продукції порнографічного характеру, створеної за участю дитини або з використанням її образу, в тому числі із використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, та втягнення неповнолітніх у процес виготовлення порнографічних матеріалів.

Крім того, законом передбачено внесення змін до закону України "Про телекомунікації" у частині віднесення до обов'язків провайдерів телекомунікаційних мереж інформувати правоохоронні органи про всі виявлені ними факти вчинення злочинів, пов'язаних із виготовленням, збутом та розповсюдженням дитячої порнографії та вживати усіх необхідних технічних заходів щодо недопущення перегляду відповідних ресурсів в телекомунікаційних мережах.

Зміни до закону України "Про захист суспільної моралі" визначають поняття продукції порнографічного характеру, створеної за участю дитини або з використанням її образу, вироблення дитячої порнографії з метою її розповсюдження за допомогою комп'ютерних систем, пропонування або надання доступу до дитячої порнографії за допомогою інформаційно-комунікаційних систем, розповсюдження дитячої порнографії за допомогою інформаційно-комунікаційних систем, купівля, обмін та зберігання дитячої порнографії за допомогою комп'ютерних систем для себе чи іншої особи тощо.

Читайте також:

У комісії з питань захисту моралі розповіли, як порнографія шкодить організму

Рада прийняла законопроект про боротьбу з дитячою порнографією

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

Дитячого порно в Україні немає - юридично

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: