ВР ухвалила зміни до держбюджету-2008

Верховна рада ухвалила в цілому внесений урядом проект закону про внесення змін до закону про державний бюджет України на 2008 рік.

За відповідне рішення проголосували 266 депутатів (ПР – 1, БЮТ – 153, НУ-НС – 66, КПУ – 26, Блок Литвина - 20) із 440 присутніх в залі.

Законом, зокрема, передбачається спрямувати до Стабілізаційного фонду біля 3 млрд. грн. за рахунок цільового розміщення державних цінних паперів. Також спрямувати понадпланові надходження від перевищення валових доходів над видатками НБУ (1 млрд. грн.) на поповнення коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, зменшивши при цьому план надходжень коштів від приватизації державного майна з 8,6 до 0,6 млрд. грн.

Буде збільшено на 5,2 млрд. грн. обсяг видатків держбюджету для фінансування дефіциту Пенсійного фонду України, обсяг дотацій Пенсійному фонду на 1,4 млрд. грн. для збільшення мінімального розміру пенсій шахтарям, які відпрацювали на підземних роботах не менш як 15 років.

Також за законом будуть запроваджені заходи щодо стабілізації фінансового стану НАК "Нафтогаз України", збільшивши видатки на 3,2 млрд. грн. Збільшать і видатки Центральній виборчій комісії на забезпечення проведення позачергових виборів сільських, селищних, міських голів.

Законом також пропонується списати "Нафтогазу України" пеню та штрафні санкції визначені контролюючими органами за порушення податкового та митного законодавства.


ВідеоВР ухвалила зміни до держбюджету-2008

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: