ВР відмовилася покарати винних у смерті дитини від щеплення

Парламент не підтримав звіт ТСК, яка визнала індійську вакцину причиною смерті підлітка у Краматорську і рекомендувала покарати міністра охорони здоров'я.

щеплення
NEWSru.ua
Верховна рада не підтримала звіт Тимчасової слідчої комісії для розслідування причин смерті 17-річного підлітка Антона Тищенка у Краматорську Донецької області і настання масових ускладнень після проведення вакцинації проти кору та краснухи серед населення Донецької області, а також для перевірки правомірності застосування вакцини, якою були проведені ці щеплення.

За прийняття звіту ТСК проголосували лише 205 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.

Звітом, зокрема, передбачалося, враховуючи те, що проведена кампанія додаткової імунізації населення від 16 до 29 років проти кору та краснухи призвела до смертельного випадку і масових ускладнень у стані здоров'я громадян, рекомендувати прем'єр-міністру Юлії Тимошенко розглянути питання щодо персональної відповідальності міністра охорони здоров'я України Василя Князевича та інших посадових осіб, які були причетні до проведення цієї імунізації.

Комісія ВР була створена 5 червня 2008 року, після того, як 13 травня в Краматорську через кілька годин після щеплення з використанням вакцини Trevisac виробництва Serum Institute of India Ltd помер школяр Антон Тищенко.

З підозрою на поствакцинальні реакції в Україні були госпіталізовані більше 100 людей.

Один з депутатів від КПУ у Верховній раді пояснив відмову парламенту підтримати цей звіт тим, що Василь Князевич є особистим лікарем президента Віктора Ющенка.

Читайте також:

В Україні вакцину проти кору використовувати не будуть

В організмі Ющенка залишилося лише 5% діоксину

Наступного тижня в Україні чекають епідемію грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: