ВР відправила Черновецького на психіатричну експертизу

Парламентська слідча комісія, в якої накопичилося вже 100 томів з даними про порушення київської влади, призначила Черновецькому психіатричну експертизу.

Тимчасова парламентська комісія з питань розслідування діяльності київської влади призначила провести меру столиці Леоніду Черновецькому психіатричну експертизу.

Це рішення було ухвалено на засіданні комісії одноголосно, повідомив народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський.

Нагадаємо, комісія ВР була створення для розслідування обставин порушення Конституції та законів, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу.

Після тижня роботи ТСК, як заявив член комісії Кирило Куликов, накопичилося 100 томів з інформацією про порушення київської влади. Серед іншого він називав ухиляння мера Леоніда Черновецького від сплати податків на суму понад 100 млн. доларів.

Окрім цього, зараз проводиться перевірка роботи столичної влади, ініційована главою держави. За її результатами голова президентського Секретаріату Віктор Балога пообіцяв Черновецькому і його команді "адекватну реакцію" на прорахунки, причому вже у квітні.

21 березня мер Черновецький повертається до виконання обов'язків міського голови після кількатижневої відпустки.

Читайте також:

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Екскурсія будинком Черновецького. ФОТО

Лотерея від Черновецького: приз - поцілунок з мером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: