Вже офіційно: ВР назвала Ющенка винним у кризі

Верховна рада ухвалила постанову про відповідальність Ющенка за ситуацію у фінансово-кредитній сфері України.

Верховна рада ухвалила постанову "Про відповідальність Президента України Ющенка В.А. за ситуацію, що склалася у фінансово-кредитній сфері України". За відповідне рішення проголосували 227 депутатів із 448 зареєстрованих у залі. Зокрема, підтримали постанову ПР – 4, БЮТ – 154, НУ-НС – 23, КПУ – 27, Блок Литвина - 19.

"Покласти на Президента України Ющенка Віктора Андрійовича особисту відповідальність за ситуацію, що склалася у фінансово-кредитній сфері України, насамперед: за різке знецінення грошової одиниці України, численні спекуляції на валютному та іпотечному ринках, невиконання комерційними банками своїх зобов'язань перед вкладниками, істотні зловживання в процесі рефінансування комерційних банків, повну відсутність контролю Національного банку України за діяльністю комерційних банків, що призвело до значного погіршення добробуту громадян України", - сказано в постанові.

Раніше народний депутат від БЮТ Святослав Олійник, який зареєстрував у ВР проект постанови, заявив, що вона може стати підставою для початку процедури  імпічменту глави держави.

Читайте також:

БЮТ почав імпічмент Ющенку

ВР почала розглядати відставку Стельмаха. Сам він до депутатів не прийшов

БЮТ сказав, коли почнеться імпічмент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: