ВР за обмеження повноваження Ради суддів

Верховна рада просить Раду суддів відмовитися від призначення суддів на адміністративні посади й звільнення їх із цих посад.

Верховна рада просить Раду суддів відмовитися від призначення суддів на адміністративні посади й звільнення їх із цих посад.


За прийняття проекту постанови №3726 "Про попередній звіт тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань з'ясування обставин прийняття Радою суддів України рішення про призначення суддів на адміністративні посади й звільнення із цих посад" проголосували 253 депутати при необхідних 226.


"Звернутися до Ради суддів України із пропозицією переглянути прийняте нею за рамками її повноважень рішення від 31 травня 2007 року №50 про призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції й звільнення із цих посад, а також прийняті на його підставі наступні рішення про призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції й звільнення із цих посад", - сказано в постанові.


Крім того, парламентарії вирішили звернутися до Вищої ради юстиції щодо порушення головою Верховного суду Василем Онопенком присяги судді.


Прийнявши постанову, Рада продовжила роботу тимчасової слідчої комісії до вирішення поставлених перед нею завдань.


Як повідомляло агентство, 15 червня Верховна рада дозволила Вищій раді юстиції призначати й звільняти голів і заступників голів судів.

Раніше Рада створила тимчасову слідчу комісію для з'ясування обставин прийняття Радою суддів рішень про призначення суддів на адміністративні посади і їхнє звільнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: