ВР закрито. Гроші на вибори не дали

Арсеній Яценюк закрив засідання парламенту. Депутати продовжать роботу завтра о 10:00.

Верховна рада не прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму позачергових виборів та організації діяльності Центральної виборчої комісії. За законопроект, внесений депутатом від ПР Оленою Лукаш, проголосували 222 депутати при 226 необхідних.

Законопроектом, зокрема, скасовувалась необхідність участі в голосуванні більш ніж 50% виборців, також пропонувалося надати право ЦВК змінювати терміни проведення виборчих процедур під час проведення позачергових виборів депутатів.

Також ВР не підтримала в першому читанні законопроект щодо протидії фінансовій кризі та щодо забезпечення фінансування позачергових виборів народних депутатів України, внесений депутатом від НУ-НС Ксенією Ляпіною. За відповідне рішення проголосували 222 депутати (ПР - 170, БЮТ – 0, НУ-НС - 35, Блок Литвина – 17, КПУ - 0).

Законопроектом, зокрема, було передбачено збільшити видатки Центральної виборчої комісії на 417,5 млн грн для фінансування підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів.

Крім того, Юлія Тимошенко переконана, що завтра президентський законопроект про вихід України з фінансової кризи буде проголосований "демократичною коаліцією".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: