ВР залишила Піскуна

Верховна Рада відмовилася звільнити Піскуна й визнала указ президента незаконним.


Верховна Рада відмовилася дати згоду на звільнення Святослава Піскуна з посади генпрокурора, ухваливши відповідну постанову. 

Це рішення підтримало 257 депутатів - 183 "регіонала", 11 БЮТівців, 30 соціалістів, і 12 позафракційних. 

Постанова відмовляє в згоді на звільнення Святослава Піскуна та визнає указ про призначення Віктора Шемчука в.о. генпрокурора таким, що суперечить законам України. 

Ініціатором ухвалення цієї постанови став спікер Олександр Мороз, що зачитав наказ в.о. генпрокурора Віктора Шемчука "про визнання таким, що втратив чинність наказ генпрокурора про уповноваження працівників прокуратури здійснювати нагляд за додержанням законів оперативними підрозділами СБУ під час проведення оперативно-розшукової діяльності". 


Мороз вважає неприпустимою ситуацію, коли в Україні три особи бачать себе генпрокурорами й коли точиться конкуренція між працівниками прокуратури та суду.

Спікер також наголосив, що генпрокурора призначає й звільняє Верховна Рада. 

Олег Ляшко
glavred.info
За старою журналістською звичкою бютівець Олег Ляшко залишається вельми гострим на слово

Він зауважив, що під час зустрічі з президентом у середу запропонував розглянути на засіданні парламенту кандидатуру на посаду генпрокурора, але той відмовився внести кандидатуру на розгляд Верховної Ради сьогодні. 


Після того, як постанову було включено до порядку денного, Олег Ляшко зі Блоку Юлії Тимошенко закликав президента "негайно видати указ про розпуск Верховної Ради".

По цьому представники коаліції й опозиції почали стягуватися до трибуни Верховної Ради, за якою виступав "нашоукраїнець" Ярослав Кендзьор. Утім, за кілька хвилин депутати розійшлися по своїх місцях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: