ВР запрацювала після кількох тижнів блокування

Український парламент повернувся до роботи. Перше питання - підвищення соцстандартів в Україні.

Голова Верховної ради Володимир Литвин відкрив ранкове засідання парламенту. В сесійній залі зареєструвався 351 народний депутат.

Першим у порядку денному роботи ВР стоїть проект постанови "Про зміну способу голосування щодо законопроектів, які стосуються підвищення розмірів державних соціальних стандартів".

Документ, який вніс на розгляд парламенту спікер Литвин, передбачає встановлення голосування щодо низки законопроектів, які стосуються підвищення соціальних стандартів в Україні нардепами особисто шляхом підняття руки.

Представники Партії регіонів вже заявили про те, що готові підтримати законопроект про підвищення соціальних стандартів, внесений на розгляд ВР представником Блоку Литвина Олегом Зарубінським.

Про це заявив один із лідерів ПР Олександр Єфремов. Він висловив думку, що цей законопроект отримає достатню кількість голосів. "Ми, звичайно, його підтримуватимемо, тому що ми декілька місяців наполягали на підвищенні соцстандартів", - сказав регіонал.

У той же час, він не виключив, що "Регіони" заблокують парламентську трибуну, якщо жоден із соціальних законопроектів не буде підтримано. "Тоді все залежатиме від домовленостей", - сказав Єфремов.

Нагадаємо, низка законопроектів, що стосуються підвищення соцстандартів в Україні, має бути першочергово розглянута на засіданні ВР у вівторок, 22 вересня.

Від 1 вересня, коли нардепи відмовилися підвищити рівень прожиткового мінімуму та мінімальні зарплати в Україні, Партія регіонів фактичного кожного дня блокувала роботу Верховної ради.

Читайте також:

У вівторок Рада буде підвищувати зарплати та пенсії

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

За блокування ВР у депутатів відбиратимуть зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: