ВР збереться ближче до вечора

Увечері Верховна Рада голосуватиме згідно з домовленостями. До цього буде працювати робоча група.

Спікер Верховної Ради Олександр Мороз повідомив, що Верховна Рада у вівторок почне роботу, можливо, в другій половині дня.

За словами Мороза, пропозицію щодо додаткового часу внесла робоча група з урегулювання кризи, яка висловила побажання почати працювати приблизно о п’ятнадцятій-шістнадцятій, аби узгодити якомога більше законопроектів з компромісного пакету на засіданнях відповідних комітетів.
 
У згоді з повідомленням Мороза стоять слова Юлії Тимошенко, яка заявила, що о 10 ранку лідери БЮТ збираються на нараду разом зі співголовами робочої групи з урегулювання кризи Іваном Васюником і Миколою Азаровим. 


Тимошенко принагідно нагадала, що від початку року коаліція ратувала проти підвищення пенсій і зарплат, і зміну її позиції в цьому питанні лідер БЮТ Тимошенко називає "першим досягненням дострокових виборів".
Мороз попросив депутатів будь-що-будь проголосувати найперше зміни до закону про бюджет, які передбачають підвищення соціальних виплат. 


Також спікер сприяти депутатів сприяти легітимізації рішень Верховної Ради починаючи з 2 квітня, оскільки, за його словами, інша частина парламенту не вважає ці рішення легітимними. Одначе Юлія Тимошенко виступає проти ухвалення в пакеті всіх законів, прийнятих ВР упродовж кризи, і вважає, що їх треба розглядати окремо.

На погоджувальній раді парламенту у вівторок брали участь лідери та представники об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко, В’ячеслав Кириленко, Микола Томенко, Володимир Яворівський, Іван Васюник, Роман Зварич.

У неділю президент, прем’єр і спікер домовилися, що необхідні для проведення дострокових виборів 30 вересня законопроекти ВР ухвалить упродовж двох днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: